, , ,

KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜR VE KUTLAMA

Cuma, Kasım 04, 2011


2 yıl Bundan yaklaşık birkaç ay önce öylesine açtığım ve bir köşede sessiz sakin duran bu blog, 2011 yazı itibariyle en iyi arkadaşlarımdan biri oluverdi. Bazen içinizden geçenler birikir de birikir ve bir yerlere dökmek istersiniz ya hani... Eğer o yazarlık ruhuna sahipseniz de yazmadan ve en nihayetinde paylaşmadan duramazsınız; çünkü yolu kâğıt ve kalemden geçen herkesin içgüdüsel bir yanıdır bu paylaşımcılık aslında.

Bir süredir yeni yazı yayımlamama rağmen gecenin bir vakti buraya uğrayan okuyucular, blog üzerinden takip edip Twitter ve Facebook üzerinden de beni takibe alanlar, ilk yazımı girdiğim ve beraberinde geçen o bir aylık süreç içinde 2000 üzerindeki ziyaret, yazılarımdan övgüyle bahsedip beni daha da motive eden okuyucularım bende bir sorumluluk yarattı. Artık daha çok cümle kurmam gerektiğini hissediyorum. Hayatımda hiç görmediğim, sesini duymadığım insanların yazdıklarımı okuması ve güzel dönüşler olması paha biçilemez... Ne de olsa söz uçar, yazı kalır. Arada bir sürç-i lisan edersek de affola. E zaten baştan söyledik dilimin ayarı yok diye, değil mi? :))

Takiplediğiniz, okuduğunuz için teşekkürler sevgili okurlar. Yaşama ve hayatın içinde barındırdıklarına dair söylenecek sözler bitmez. Bu böyle gelmiş, böyle de gider. Nerde kalmıştık? Devam...

Bu vesileyle ailemizle, sevdiklerimizle mutlu bayramlar diliyorum. Şehitlerimizin, depremde hayatını kaybeden insanlarımızın ailelerine ve sevenlerine de sabır diliyorum. Her şey hak ettiğiniz ölçüde sizinle olsun. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim. Harçlık vermek isteyenlere hesap numaramı verebilirim.

Sevgiler...

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com