, , , , , , , , , , , ,

HEPSİ ÇOK ÇALIŞIYOR

Pazartesi, Kasım 28, 2011

2005 yılında Olmaz Oğlan ile müzik dünyasına iyi bir giriş yapan ve kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hepsi, 2006 yılında ikinci albümleri ile başarı çıtasını yükseltmiş ve aynı yıl Pepsi sponsorluğunda Sezen Aksu'yla ortak bir projeye imza atmışlardı. 2008 yılında, daha önce başka yorumcular tarafından seslendirilmiş şarkıları Şaka 10+1 ismini verdikleri albümde toplayan grup, bu projenin ardından Gülçin Ergül'ün ayrılmasıyla yola 3 kişi devam ettiler.

Geçtiğimiz sene Geri Dönüşüm isimli albümle raflarda yerini alan Hepsi, geçtiğimiz günlerde bir Soner Sarıkabadayı şarkısı olan Uğraşma'yı Gülşen Aybaba yönetmenliğinde kliplendirdiler. Ülkemizde koreografi bütünlüğünde dans eden ve işin hakkını veren ender isimlerden olan Hepsi, bu yeni klip çalışmalarında gösterdikleri başarılı performansla dikkat çekiyor.

Söz konusu video klip ekranlarda yeni yeni dönerken, Hepsi kızları yeni teklileri Fındık Kadar'ı internet üzerinden dinleyicilerle buluşturdular bile. Grubun bilinen ve oturmuş tarzını yansıtan şarkı, dinleyici kitlesine hitap eden ve bu kitleyi tatmin edecek türden bir çalışma. Bununla birlikte, Kral POP'u Türkiye'ye tanıtmak ve daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla "Kral POP ve Hepsi, Shell V Power İle Yollarda!" projesine imza atarak farklı şehirlerde konserler verdi ve bu yeni oluşum hakkında dinleyicileri bilgilendirdi. Üstelik Hepsi kızları bu kampanya için hiçbir ücret talep etmedi.

Yeni albüm için acele etmediklerini dile getiren Hepsi, şu an için birkaç şarkı üzerinden gittiklerini ve bu işi zamana yayacaklarını belirttiler.

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com