, , , , ,

DİLİMİN AYARI YOK TURKCELL BLOG ÖDÜLLERİ'NDE YARIŞIYOR

Cuma, Kasım 25, 2011


Hayatta en büyük güç sizce nedir? Para mı, güzellik mi, iktidar olmak mı, şöhret olmak mı? Bu soruya bir sürü madde ekleyebiliriz ama benim en büyük güç anlayışım sanattır okuyucular.

Bir kaza sonucu güzelliğinizi kaybedebilirsiniz. Eninde sonunda yaşlanacağız bir kere. Güzellik de bir yere kadar. Para bence hayattaki en önemli şeylerden biri ama paranın da satın alamayacağı şeyler var. Zaten görevini eninde sonunda devretmek zorundadır her iktidar.

Gerçek bir deliyi asla susturamazsınız. O, dokuz köyden kovulsa da yürümekten ve anlatmaktan bıkmaz usanmaz. Sonra o dokuz köy kendi yalancılığı ve karmaşası içinde boğulup giderken, bizim deli onuncu köyün ağası olmuştur bir bakmışsınız ki.

Arkadaşım "Dilinin ayarı yok hiç senin." dedi, ben de kabul ettim. 2011 yazında yazma maceram böylece başlamış oldu. Kimi zaman istatistiklere bakıp "Ya bu insanlar gecenin bu saatinde neden beni okuyorlar? Şaşırmışlar galiba." desem de aslında bu durumdan hoşnut olmadım da değil. Sadece Türkiye'den değil, Avrupa'dan da okunduğumu görmek beni çok daha mutlu etti. Dört duvar arasında yazdıklarım duvarlardan taşıp yazarların coğrafyası olmadığını bir kez daha gösterdi.

2011 Turkcell Blog Ödülleri'nde Kültür Sanat kategorisindeki başvurular değerlendirildi ve 13 Kasım tarihinde katılımlar son bulurken, inceleme sonucu 100 yazar, 106 blog bu kategoride yarışmaya hak kazandı. Oylama 9 Aralık günü son bulacak.

https://www.blogodulleri.com/Hesabim/KayitOl adresine girip kaydolmanız gerekmekte. Hile yapılmaması adına kaydolurken site sizden telefon numaranızı isteyecek ve telefonunuza onay kodu gönderecek. Bu kodu girdikten ve onaylandıktan sonra başlayabilirsiniz. Üst kısımdaki kategoriler bölümüne tıklayıp açılan sayfada bulunan arama kısmına Dilimin Ayarı Yok yazmanız yeterli olacak. İsmim çıktığında yapmanız gereken tek şey ise "Oy Ver" demek.

Oylarınızı bekliyorum okuyucular. Şimdiden teşekkürler...

Bu aralar en çok ne dinliyorum?

# Jessica 6 - White Horse
# Ferhat Göçer - Unutmuş Çoktan
# Joe Jonas - Just In Love
# Christina Aguilera - Reflection
# Lady Gaga - Judas

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com